Zapisy na warsztaty w przyszłym tygodniu! A tym czasem…

Wciąż napływają nowe tematy warsztatów, opisy stoisk partnerów oraz informacje na temat wykładów!

Warsztaty

Zapisy na warsztaty uruchomione zostaną po 29 maja. Powód jest prosty – wciąż gromadzimy informacje na ich temat. Już dzisiaj możecie poznać opisy ponad 35 tematów, które będą dostępne w czasie konferencji. W opisach poszczególnych tematów znajdziecie informację, kogo prowadzący szczególnie zapraszają do udziału – jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czekając na uruchomienie zapisów warto się z nimi zapoznać. 

Wszystkie tematy dostępne są tutaj w kolejności od ostatnio opublikowanych, do tych dodanych na samym początku.

Stoiska, konkursy i mini-warsztaty

Warto także przeczytać, co będzie dostępne na stoiskach naszych partnerów. A na prawdę warto! Na części z nich zostały przygotowane mini-warsztaty oraz konkursy z cennymi, indywidualnymi nagrodami! Zdobyć będzie można m.in. projektor multimedialny Optoma DX318E oraz robota Codey Rocky!

Opisy stoisk naszych partnerów, co się na nich będzie działo, czym będzie można się pobawić i na jakie tematy porozmawiać można przeczytać tutaj.

Sesja w stylu TEDx

Publikujemy również opisy wykładów sesji w stylu TEDx, czyli wystąpienia zaproszonych gości – nauczycieli, praktyków, ekspertów… Można się dowiedzieć, dlaczego warto wstać w sobotę 8 czerwca wcześniej, by zająć miejsce przed 9:00 na sali wykładowej…

Zobacz dostępne informacji na temat wykładów w tej sesji.

Wykłady zaproszonych gości i partnerów

Warto również sprawdzić, jakie wykłady poprowadzone zostaną w pozostałych sesjach. Poza opisanymi na stronie głównej, opisy poszczególnych wystąpień można znaleźć tutaj