Stoisko grupy MAC S.A.

Opis stoiska

W imieniu Grupy MAC, serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działu MAC Technologie. Na stoisku zaprezentujemy sprzęt multimedialny wraz z innowacyjnym oprogramowaniem, dzięki którym Twoja lekcja będzie niezwykle efektywnym i efektownym przekazem wiedzy i umiejętności dla Twoich uczniów.

Na naszym stoisku znajdziecie Państwo m.in.: robota do nauki programowania- Dash, monitor interaktywny MAC Technologie. A także nowości w naszej ofercie takie jak: termoformierka oraz oczyszczacz powietrza.

Zaprezentujemy również interesujące oprogramowanie Mozabook, które sprawdzi się na każdym przedmiocie szkolnym. Ponad 1000 modeli 3D sprawi, że każdy uczeń z pasją podejdzie do monitora lub tablicy na zajęciach.

Mini-warsztaty

Serdecznie zapraszamy Państwa na mini-warsztaty z:

  • programowania robota Dash
  • innowacyjnej metody wykonywania modeli za pomocą termoformierki (nowość na rynku edukacyjnym)
  • wykorzystania w praktyce szkolnej oprogramowania Mozabook (modele 3D, narzędzia i gry edukacyjne)
  • możliwości wykorzystania na lekcjach monitora interaktywnego

Nasi specjaliści udzielą Państwu na stoisku wsparcia technicznego i merytorycznego dotyczącego doboru, użytkowania i wykorzystania sprzętu interaktywnego.

Przedstawimy zasady działania i korzyści wynikające z uczestnictwa w projekcie edukacyjnym dla nauczycieli zainteresowanych nowymi technologiami w edukacji- @ktywni.

Udzielimy informacji na temat możliwości optymalnego wykorzystania środków finansowych z programu Aktywna Tablica.

Ankiety i niespodzianki

Na stoisku mogą Państwo wypełnić ankietę. Każda z osób, która wypełni ankietę oraz zapisze się do bezpłatnego projektu edukacyjnego- @ktywni- , otrzyma prezent- niespodziankę.

Materiały

Zapraszamy na stoisko, gdzie można otrzymać: 

  • Katalog MAC Technologie
  • Ulotka Oczyszczacze
  • Ulotka mTalent