Warunki uczestnictwa

Ile kosztuje udział?

Podstawowa opłata rejestracyjna wynosi 250 złotych bez noclegu. Opłata obejmuje:

  • materiały konferencyjne,
  • udział w trzech wykładowych sesjach plenarnych,
  • udział w siedmiu sesjach warsztatowych,
  • korzystanie z posiłków obejmujących dwa obiady oraz dwie kolacje (w tym połączonej z imprezą integracyjną),
  • poczęstunek w czasie przerw na kawę.

Opłata rejestracyjna z noclegiem w warunkach hotelowych wynosi łącznie 390 PLN i obejmuje dodatkowo:

  • dwa noclegi w dniach 22 oraz 23 maja (piątek – sobota oraz oraz sobota – niedziela) w warunkach hotelowych w dwuosobowych pokojach (w hotelu Premierre Classe)
  • trzy śniadania 

Uwaga: Liczba miejsc hotelowych jest ograniczona.
Zakwaterowanie będzie przydzielane zgodnie z kolejnością księgowania wpłat oraz dostępnością miejsc. Informację dotyczącą osoby, z którą ma być dzielony pokój, prosimy podać w polu uwag formularza rejestracyjnego. Prośbę spełnimy w miarę możliwości.

Oferta bezpłatna dla nauczycieli warszawskich szkół publicznych
Dla pierwszych 50. nauczycieli publicznych szkół m.st. Warszawy udział w konferencji jest bezpłatny (koszt uczestnictwa pokrywa WCIES). Warunkiem skorzystania z tej możliwości jest podanie dokładnych danych adresowych szkoły. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak wziąć udział?

Należy wypełnić stosowny formularz rejestracyjny, który niebawem będzie dostępny na naszej stronie. W formularzu należy uzupełnić dane kontaktowe oraz wybrać typ rejestracji (bez noclegu, z noclegiem). W przypadku potrzeby otrzymania faktury innej niż imienna należy zaznaczyć odpowiednie pole oraz podać dane do jej wystawienia.

Uwaga: przed wypełnieniem formularza prosimy zapoznać się z dokumentem:
Klauzula informacyjna dla osób zapisujących się i uczestniczących w konferencji Majowe Mrozy w Warszawie. Dokument można również pobrać w wersji PDF (tutaj).

Po wysłaniu zgłoszenia za pomocą formularza na podany adres email zostanie odesłana informacja zwrotna z warunkami oraz terminem płatności. Opłata powinna zostać zarejestrowana na koncie organizatorów w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. Po tym terminie zgłoszenie przestaje być aktualne, a miejsce udostępniane jest pierwszej osobie z listy rezerwowej.

Informacja o zarejestrowaniu wpłaty oraz wpisaniu na listę uczestników zostanie wysłana emailem. 

W przypadku wpisania na listę rezerwową, wysłana zostanie emailem stosowna informacja na ten temat, a w przypadku zwolnienia się miejsca na liście podstawowej powiadomienie o warunkach płatności. W indywidualnych przypadkach możliwy jest kontakt ze strony organizatorów na podany podczas rejestracji numer telefonu.

Jak wpłacać pieniądze?

Stosowna informacja zostanie przesłana po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Uwaga – Faktury
Każda osoba, która uiści opłatę za uczestnictwo w Zjeździe otrzyma fakturę VAT. Faktury będą wysyłane pocztą. W przypadku faktury dla instytucji lub szkoły należy zaznaczyć zaznaczyć odpowiednie rubryki podczas rejestracji i podać wszystkie niezbędne dane do wystawienia faktury. 

W przypadku chęci otrzymania faktury proforma prosimy o kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl

Jak zrezygnować z uczestnictwa?

W celu rezygnacji z udziału w konferencji prosimy o indywidualny kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl. Opłatę konferencyjną zwracamy w uzasadnionych, losowych przypadkach.

Czy dostanę zaświadczenie o uczestnictwie?

Tak, każdy uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie.

Czy możecie wysłać mi oficjalne zaproszenie?

Nie przewidujemy takiej możliwości. Jedynym zaproszeniem jest nasza strona. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się spotkać! Jeśli Twój dyrektor żąda takiego zaświadczenia radzimy pokazać mu stronę zjazdu.

Jakie są warunki noclegowe?

W tym roku oferujemy noclegi tylko w standardzie hotelowym.

Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona. Jeśli podczas rejestracji nie będzie dostępna opcja z noclegiem, prosimy o wpisanie w uwagach prośby o jego zapewnienie, którą postaramy się zrealizować w miarę możliwości.

Dodatkowe preferencje dotyczące osoby, z którą ma być dzielony pokój, prosimy podać w polu uwag formularza rejestracyjnego. Spełnimy je w miarę możliwości.

Gdzie odbywać się będzie konferencja?

Jak głosi tytuł tegorocznej konferencji – Majowe Mrozy w Warszawie – po raz szósty spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie, ale przewidziane są także aktywności jubileuszowe w Mrozach! 

Plenarna sesja rozpoczynająca konferencję odbędzie się w auli Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (ul. Koszykowa 86) sąsiadującej z campusem OEIiZK w centrum Warszawy.
Warsztaty będą się odbywały w siedzibie głównej OEIiZK przy ul. Raszyńskiej 8/10, w ośrodku szkoleniowym OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73 oraz w budynku Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Wszystkie miejsca związane z konferencją, zlokalizowane są wokół pl. Zawiszy w Warszawie.

Parking

Konferencja odbywa się w centrum Warszawy, organizatorzy zalecają skorzystanie ze środków komunikacji publicznej.

Organizatorzy nie zapewniają miejsc parkingowych. Przy hotelu znajduje się płatny parking. W okolicy miejsc zjazdowych parkowanie na ulicy jest płatne w piątek, natomiast w sobotę i niedzielę bezpłatne.