Informacje dla uczestników

Ile kosztuje udział w zjeździe?

Podstawowa opłata rejestracyjna wynosi 200 złotych bez noclegu. Opłata obejmuje:

 • materiały konferencyjne,
 • udział w dwóch wykładowych sesjach plenarnych,
 • udział w 8 sesjach warsztatowych,
 • korzystanie z posiłków obejmujących trzy obiady oraz dwie kolacje (w tym połączonej z imprezą integracyjną),
 • poczęstunek w czasie przerw na kawę.

Opłata rejestracyjna z noclegiem w warunkach hostelowych lub hotelowych wynosi łącznie 300 PLN i obejmuje dodatkowo:

 • dwa noclegi w dniach 26 i 27 maja (piątek, sobota oraz sobota, niedziela) w warunkach:
  • hotelowych w dwuosobowych pokojach (w hotelu Premierre Classe)
  • hostelowych (pokoje dwu lub trzy osobowe z oddzielną lub wspólną łazienką – w zależności od dostępności miejsc w hostelu OEIiZK – Gościńcu).
 • dwa śniadania na miejscu lub w pobliżu miejsca zakwaterowania

WAŻNA INFORMACJA
Dla pierwszych 50. nauczycieli publicznych szkół m.st. Warszawy udział w konferencji pokrywany jest przez WCIES. Warunkiem skorzystania z tej możliwości jest podanie dokładnych danych adresowych szkoły. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: Liczba miejsc hotelowych oraz hostelowych jest ograniczona. Zakwaterowanie będzie przydzielane zgodnie z kolejnością księgowania wpłat oraz dostępnością miejsc w wybranym standardzie. Preferowane miejsce zakwaterowania oraz informacje dotyczące osoby, z którą ma być dzielony pokój, prosimy podać w polu uwag formularza rejestracyjnego. Spełnimy je w miarę możliwości.

Uwaga: Organizatorzy nie zapewniają miejsc parkingowych. Przy hostelu dostępna jest ograniczona liczba bezpłatnych miejsc parkingowych – konieczna jest rezerwacja, natomiast w hotelu płatny parking. W okolicy miejsc zjazdowych parkowanie na ulicy jest płatne w piątek, natomiast w sobotę i niedzielę bezpłatne. Konferencja odbywa się w centrum Warszawy, organizatorzy zalecają skorzystanie ze środków komunikacji publicznej.

Jak wziąć udział?

Należy wypełnić stosowny formularz, który niebawem będzie dostępny na naszej stronie. W formularzu należy uzupełnić dane kontaktowe oraz wybrać typ rejestracji (bez noclegu, z noclegiem). W przypadku chęci otrzymania faktury innej niż imienna należy zaznaczyć odpowiednie pole oraz podać dane do jej wystawienia.

Po wysłaniu formularza odesłana zostanie na podany email informacja zwrotna z warunkami oraz terminem płatności. Opłata powinna zostać zarejestrowana na koncie organizatorów w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. Po tym terminie zgłoszenie przestaje być aktualne, a miejsce udostępniane jest pierwszej osobie z listy rezerwowej.

W przypadku zapisania na listę rezerwową, wysłana zostanie stosowna informacja na ten temat, a w przypadku zwolnienia się miejsca na liście podstawowej powiadomienie o warunkach płatności. W indywidualnych przypadkach możliwy jest kontakt ze strony organizatorów na podany podczas rejestracji numer telefonu.

Jeśli mimo poprawnej rejestracji nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu 24 godzin prosimy o kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl.

Jak wpłacać pieniądze?

Stosowna informacja zostanie przesłana po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Faktury: Każda osoba, która uiści opłatę za uczestnictwo w Zjeździe otrzyma fakturę VAT. Faktury będą do odbioru podczas zjazdu. Na życzenie faktura może zostać wysłana pocztą. W przypadku faktury dla instytucji lub szkoły należy zaznaczyć to podczas rejestracji i podać wszystkie niezbędne dane do wystawienia faktury. W przypadku chęci otrzymania faktury proforma prosimy o kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl

Dlaczego po uzupełnieniu formularza nie widać mojego nazwiska na liście?

Wpis na liście pojawi się dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto organizatora. W sytuacji, kiedy po wysłaniu pieniędzy Twoje nazwisko długo (7 dni) nie pokazuje się na liście prosimy o pilny kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl

Jak zrezygnować z uczestnictwa po uprzednim zgłoszeniu?

W celu rezygnacji z udziału w zjeździe prosimy o indywidualny kontakt na adres: zjazd.zapisy@oeiizk.edu.pl. Opłatę konferencyjną zwracamy w uzasadnionych, losowych przypadkach.

Czy dostanę zaświadczenie o uczestnictwie?

Tak, każdy uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie.

Czy możecie wysłać mi oficjalne zaproszenie?

Nie przewidujemy takiej możliwości. Jedynym zaproszeniem jest nasza strona. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się spotkać! Jeśli Twój dyrektor żąda takiego zaświadczenia radzimy pokazać mu stronę zjazdu.

Jakie są warunki noclegowe?

W tym roku oferujemy noclegi w standardzie hostelowym oraz hotelowym.  Liczba miejsc noclegowych w obu standardach jest ograniczona.  Jeśli podczas rejestracji nie będzie dostępna opcja z noclegiem, prosimy o wpisanie w uwagach prośby o jego zapewnienie, którą postaramy się zrealizować w miarę możliwości.

Pokoje hotelowe proponujemy w hotelu Premierre Classe umiejscowionym w Centrum Warszawy. Hotel ten znajduje się w pobliżu budynków OEIiZK – gdzie odbywać się będą sesje warsztatowe dla nauczycieli. Nocleg oferujemy w pokojach dwuosobowych.

Pokoje hostelowe proponujemy w bazie noclegowej OEIiZK – Gościńcu. Zapewniamy nocleg w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienką przyporządkowaną do pokoju lub wspólną. Dla osób nocujących w Gościńcu zapewniamy transport autokarowy w obie strony.

Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu.

Dodatkowe preferencje dotyczące osoby, z którą ma być dzielony pokój oraz preferowanego miejsca zakwaterowania, prosimy podać w polu uwag formularza rejestracyjnego. Spełnimy je w miarę możliwości.

Uwaga: po wyczerpaniu miejsc noclegowych w opisanych wyżej miejscach zastrzegamy sobie prawo zaproponowania innego miejsca noclegowego.

Gdzie w tym roku odbywać się będzie zjazd?

Jak głosi tytuł tegorocznej konferencji – Majowe Mrozy w Warszawie – po raz trzeci spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie.

Plenarna sesja rozpoczynająca konferencję odbędzie się w auli Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych sąsiadującej z campusem OEIiZK w centrum Warszawy.

Warsztaty będą się odbywały w siedzibie głównej OEIiZK przy ul. Raszyńskiej 8/10  oraz w ośrodku szkoleniowym OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73.

Wszystkie miejsca związane ze konferencją, za wyjątkiem hostelu OEIiZK – Gościeniec, zlokalizowane są wokół pl. Zawiszy.

Osobom zakwaterowanym w bazie noclegowej OEIiZK – Gościńcu zapewniamy transport autokarowy w obie strony – przed i po zajęciach.
mapka orientacyjna

stat4u